Zespoły grupy 4Brothers

  • Violet Groove

    Jest to profesjonalny 7 osobowy zespół coverowy, wykonujący muzykę rozrywkową polską i zagraniczną. Dba o jak najlepsze odzwierciedlenie oryginalnych wykonań standardów pop, rock, dance, latino. Jednocześnie Violet Groove może podczas imprez zapewnić profesjonalną obsługę konferansjerską. Zespół ten najlepiej sprawdza się na imprezach tanecznych. Posłuchaj na żywo!
  • Karpeta Jazz Brothers

    Niecodzienna formacja jazzowa tworzona przez 4 braci. Ciekawe instrumentarium - w zależności od aranżacji bracia wykorzystują: wokal i trąbkę, saksofony [sopranowy i tenorowy,] gitary [jazzową i klasyczną] oraz wiolonczelę [lub gitarę basową]. Stwarza to szerokie pole manewru w zakresie brzmienia, co wyróżnia zespół na tle innych formacji. Muzycy z kilkunastoletnim doświadczeniem, uczestnicy festiwali jazzowych, koncertujący w kraju i za granicą, tworzący niezapomniane widowiska. Posłuchaj na żywo!
  • The Checkers

    Grupa przyjaciół - pasjonatów szeroko pojętej muzyki jazzowej. Doświadczenie zdobywali poprzez działalność koncertową zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju, a także udział w warsztatach organizowanych przez najlepszych polskich muzyków jazzowych. Jazz to łącząca ich pasja, którą z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem przekazują publiczności podczas swoich występów. Posłuchaj na żywo!